11.10.2015 Dne 3.10. se uskutečnilo utkání KP-2 mezi domácím celkem SK Slezan Orlová a hostujícím celkem Kozlovic. Domácí začali v této sestavě: Jasinski, Novák, Döbert, Polok, Slečka a Laky. Do utkání vstoupili lépe domácí, kteří si vybojovali tři bodový náskok. Bohužel hosté byli obětaví a průběh prvního setu otočili ve svůj prospěch. Domácí se snažili jak mohli,ale v koncovce byli lepší hosté a první set skončil za stavu 25:21 pro hosty. Do druhého setu začali domácí ve stejném složení.

Opět bylo k vidění velmi vyrovnaný volejbal. Domácí vedli 19:16, ale bohužel opět přišla koncovka. Hosté zabojovali a otočili set ke svému vítězství a druhý set ukončili za stavu 25:22 v jejich prospěch. Domácí se chtěli o body ještě porvat a tak do třetího dějství vstoupili opět ve stejném složení. Avšak hosté toužili po tříbodovém zisku a tak to také vypadalo. Domácí střídali Jasinského za Slívu. V závěru si hosté vytvořili náskok a domácím už se nepodařilo otočit. Třetí set končí stavem 25:17 ve prospěch hostí. Ti tak slaví první výhru. Domácí však odchází ze hřiště se zdviženou hlavou, jelikož předvedli velmi kvalitní boj.

Po prvním zápase domácí pozměnili sestavu a do prvního setu vstupují takto: Sliva, Novák, Döbert, Polok, Švajny a Laky. Domácí začali slušně avšak síly slábly. I když přidali v útoku na síti, hosté zůstávali v klidu a hráli svoji hru. Domácí začali dělat chyby v poli a hosté se mohli radovat po prvním setu z výhry 25: 21. Do druhého dějství domácí mužstvo nastoupilo ve stejné sestavě. Domácím síla ubývala a hosté chytili druhý dech. Hned ze začátku si hosté vytvořili náskok 11:2 a domácím se už jen ztěžka dařilo otáčet průběh setu. Nakonec se domácí nevzdali a za každou cenu se snažili ulovit nějaký ten bodík. V koncovce hosté přiostřili a vítězí ve druhém setu 25:17. Ve třetím setu přišli hned dvě změny a to že Jasinski šel místo Slivi a Slečka šel místo Poloka. Hra v poli se zlepšila, však hosté toužili po tříbodovém zisku. V průběhu setu je taktické střídání, kdy Sliva střída Jasinského, a jde k síti na smeč. Hned se mu daří získat bod pro domácí družstvo. Bohužel hosté si vytvořili takový náskok že domácí už nebyli schopni jej dotáhnout. Třetí set konci 25:16 pro hosty. Vítězství tedy opět slaví hosté a to výhrou 3:0 na sety. Příští domácí zápas sehraje tým mužů 18.10. v 10:00 opět v hale gymnázia proti celku ze Štramberka.