24.8.2016 V sobotu 20. 8. 2016 se uskutečnil již 30. ročník "Pohár Jaromíra Vybírala". Během léta jsme tvořili nové družstvo žen, a tento turnaj nám přišel vhod jako první společná zkouška.
Klasicky se hrálo na čtyřech antukových kurtech, ale v případě špatného počasí byli pořadatelé připraveni na přesunutí turnaje do nové víceúčelové haly. Přihlášeno bylo 19 týmů a hrací systém byl 3 skupiny po pěti a 1 skupina po čtyřech týmech. Do čtvrtfinále postupovali první dva. Hrály se vždy 2 sety do 20 bodů bez rozdílu dvou bodů.
 
My jsme se ve 3. skupině potkali postupně s Valašským Meziříčím, Ostravou-kadetky, Raškovicemi a poslední zápas ve skupině jsme odehráli proti extraligovému Frýdku-Místku.
V sestavě nám chyběly blokařky, a tak se musely na blok postavit smečařky. Tento vynucený tah nám udělal problém jenom v prvním setě, kde jsme se seznamovali s postavením a prohráli nejtěsněji 20:19. V dalších utkáních jsme už hráli velice dobře a proto poslední zápas s Frýdkem rozhodoval, kdo půjde z prvního a kdo z druhého místa. Od začátku utkání jsme hráli velice dobře, což překvapilo i extraligové hráčky a v obou setech jsme s nimi drželi krok. Nakonec papírově silnější soupeř dokázal získat zápas ve svůj prospěch a my tedy postupovali z druhého místa.
 
Ve čtvrtfinále k nám nebyl los milosrdný a my jsme se střetli s druhým zástupcem české extraligy, a to s Ostravou. Předchozí utkání s Frýdkem-Místkem nám vzal hodně sil a s Ostravou jsme už krok neudrželi. Vypadnutí ve čtvrtfinále pro nás znamenalo celkové umístění na 5.-8. místě což je na takovém turnaji skvělý výsledek. Důležité však bylo vidět náš tým, který byl schopen odehrát velice dobré utkání. 
 
Sestava: Eliška Kasáková, Nikola Sokolová, Veronika Kunčická, Tereza Kiková, Simona Bednářová, Jana Kašingová, Darina Dzubová