23.10.2017 V neděli 22.10. jsme se vypravili do Palkovic . Odcestovalo 12 hráček,z užšího kádru scházela pouze Aneta Makovcová. Čekali nás soupeři,ze kterými jsme ještě nehráli. Vstup do mistrovského turnaje skupiny D KP byl šokující. Prohráli jsme první set s Opavou. Děvčata pokračovala v laxním výkonu z minulých tréninků. Jednoduše řečeno byli myšlenkově chvílemi jinde než na hřišti.

Po rozpravě mezi sety došlo ke zlepšení a druhý set jsme vyhráli. Rozhodující set jsme rovněž vyhráli a tím celé utkání 2:1.Ve druhém utkání nás čekal Frýdek Místek. S tímto klubem jsme v mlaších žáčkach ani jednou nevyhráli , tak jsem byl zvědav jak to zvládnem tentokrát. Děvčata neopakovala vystrašený výkon z prvního utkání a vyhrála 2:0. Ve třetím utkání nás čekaly domácí Palkovice. Podle iformaci soupeřů vynikají dobrým podáním. Také měli výhodu znalosti prostoné haly. Utkání začalo očekavaně,  jejich naskočené podání jsme nebyli schopni přihrát. Naštěstí soupeř chyboval a my jsme jejich naskok srovnali. Na druhé straně jsme začali dobře podávat a vedení  v setu jsme uhájili. Druhý set jsme také dotáhli do úspěšného koce a vítězství 2:0 znamenalo vítězství ve skupině D a postup do skupiny C. Turnaj této skupiny se hraje 5.listopadu.