17.12.2017 Na poslední letošní mistrovský turnaj mladších žákyň jsme odjeli s 9 hráčkami. Hala ABC v Novém Jičíně už není nejmladší ale stále poskytuje výborné podmínky. Po turnaji ve Staré Bělé jsme si to dovedli užít. První utkání jsme hráli s domácím družstvem, které postoupilo ze skupiny B. Vyhráli jsme 2:0. V dalším utkání jsme nastoupili proti Ostravě A.Už od začátku jsme střídali dobré a slabší herní momenty. Udělali jsme méně chyb a 1.set vyhráli. Ve druhém setu to bylo opačně a bylo to  1:1. Rozhodující set  jsme začli výborně. 8 es od Aničky Ledwoňové nám otevřelo cestu k vítězství. A stalo se 15:3 pro nás. Poslední utkání jme hráli s Frýdkem-Místkem. Vítězství 2:0 nám upevnilo 1.místo v kraji.