O víkendu 17. a 18.2. hrály žáčky své turnaje v Orlové. Domácí  prostředí jsme našli v tělocvičnách ZŠ K.Dvořáčka. A byli jsme moc spokojeni , tělocvičny jsou útulné a pro naši volejbalovou úroveň velmi vhodné.

V sobotu hrály mladší děvčata a bohužel nám scházely 3 děvčata ze základní sestavy. Anička Š. a Aneta M. na bloku a Magda na nahrávce. Ale ostatní se činily. Na bloku hrály solidně Karolína s Míšou. Zejména Míša nás velmi překvapila. Oporou byla také Anička L. na nahrávce a Pavla na smeči. A jak to dopadlo, 2:0 jsme porazili Krnov a hlavně Frýdek-Místek .Po boji jsme prohráli s Ostravou 2:1. Ostrava stratila set také s Frýdkem a tím jsme udrželi vedení v krajském přeboru.

V neděli se omluvila Stará Bělá a tak jsme hráli s Polankou a Novým Jičínem. Velmi nás potěšilo, že N.Jičín přijel s trenérem Oldou Valentou se kterým se potkáváme na hřištích už mnoho let a v Orlové byl asi před 30 léty.

Polanku jsme porazili 2:0 a s Novým Jičínem jsme zahráli pěkné utkání a prohrali 2:0. Cenné pro nás byli zejména delší výměny , které nám umožnila obětavá hra v poli.