17.3. jsme odehráli mladší žáčky ve Frýdku Místku. Porazili jsme Frýdek-Místek, Ostravu a Karvinou a s náskokem 4 bodů vyhráli KP.

Starší děvčata hrála 25.3. doma ,to znamená v tělocvičnách ZŠ K.Dvořáčka a vyhrála všechna  utkání , postoupili jsme do druhé skupiny a celkově obsadili  9. místo.

V neděli 8.4. jsme uspořádali turnaj mladších a starších žáček na 4 hřištích GOA Orlová. Zúčastnilo se celkem 16 družstev, 8 mladších a 8 starších. Již v sobotu večer jme s rodiči nachystali hřiště. Na nástupu družstev v 9 hod.mladší děvčata převzala zlaté medaile za vítězství v KP MSK. A pak začal boj. Naše nekompletní družstvo jsme museli rozdělit na starší a mladší. Bohužel ještě před turnajem odjela domů Míša pro silné bolesti v zádech. St. děvčata měla silnou skupinu a skončila na nepostupovém 3. místě. Mladší děvčata s nahrávačkami Anetou a Adélkou vyhrály skupinu a ve finále prohrály na míče s Ostravou. Takže další medaile , tentokrát stříbrná. Turnaj byl úspěšný nejen po sportovní, ale i pořadatelské stránce. Jana stačila vše nakoupit,včetně odměn a pak řídit  turnaj. Nepřijel  rozhodčí Šrámek , tak zaskočila Martina Bělicová. Maminky perfektně zvládly přípravu a prodej občerstvení.  Vše jsme uklidili a v 16 hodin pádili domů.

Jiří