17.10.2016 Mladší žákyně odehrály kvalifikační turnaj v Raškovicích 1.10.2016. Pěkná obecní hala (postavena za ½ roku) hostila celkem 10 družstev.Bohužel naše děvčata  odehrála pětičlennou skupinu bez vítězství a obsadila  poslední místo ve skupině. Bílovec,Ostrava B, Frýdlant n.O. a Raškovice  byly o poznání lepší. To pro nás zamená, že v sobotu 5.listopadu budeme hrát v poslední skupině. Skupiny jsou postupové,to znamená,že první postupuje a poslední sestupuje.


Do krajského kola v minivolejbalu , které se konalo v neděli 16.10.2016 v hale na Varenské,jsme postavili 1 družstvo do modré skupiny. V této skupině se hraje ve trojicích a mohou tam hrát děti do 7. post. ročníku. Sestava Slezanu byla ze čtvrťaček a rozhodně děvčata nezklamala.

 

mini Ostrava


Po vítězství v 5 členné skupině, ve finálovce už nevyhrála a celkově 3. místo z 15 družstev je určitě úspěchem. Sestava družstva: Filipa Bělicová, Adéla Gromanová, Aneta Novaková a Eliška Drastichová.


S organizaci obřího turnaje /250 dětí/ jsme nebyli moc spokojeni, ale pro hraní nemáme jinou možnost, proto do dalšího turnaje postavíme 2 družstva.

 

Ve dnech 25.-29.10. jsme připravili žáčky soustředění na TZ Krásná. Trénovat budeme v Raškovické hale. Této akce se zúčastní 20 dětí a určitě přispěje ke zlepšení naší hry.

 

Jiří Drobek