3.5.2017 Během března jsme se zúčastnili každoročního turnaje k Mezinárodnímu dni žen v polském Jastrzebie. Družstvo, které jsme vyslali na tento turnaj bylo složeno ze 3 žen a 4 juniorek. I když každoročně odehráváme tento turnaj ve velmi dobrém světle, letos jsme nevěděli co od kombinované sestavy čekat.

Nakonec jsme byli velmi překvapeni z dobře odvedené práce na hřišti. Družstvo táhly zkušené ženy a díky jejich podpoře mohly juniorky hrát v klidu bez nervů a vytáhnout své maximum. 

Opět jsme si zajistili postup do vyřazovací části turnaje. Bohužel se nám nepovedla jedna koncovka v tie-breaku, kde jsme se asi trochu zalekli udělat ten poslední krok k postupu. A tak jako v posledních pěti letech jsme skončili těsně před boji o medaile. Konečné 5. místo a celkově dobré výkony můžeme považovat za úspěch, navíc ve dvou utkáních byly za nejlepší hráčky oceněny právě ty naše (Nikol Sokolová, Anna Kupczaková).

Sestava: Dzubová Darina, Kokešová Andrea, Kubošová Jana, Kupczaková Anna, Kynclová Sandra, Sobieská Denisa, Sokolová Nikol C