24.5.2017 Juniorky skončili svou sezonu už před měsícem posledním zápasem se Šenovem hrajícím v Havířově. Tento zápas byl z obou stran výborný. I když jsme nakonec prohráli 3:2, mohli jsem si po odvedeném výkonu zatleskat. Toto utkání, ale ne jen toto, nám ukázalo, že

máme na čem stavět pro příští sezonu.

Rozloučili jsem se se sezonou 2016/2017 v dobrém. Družstvo se prvním rokem účastnilo soutěže juniorek a polovina družstva byla z děvčat , které patřili ještě do nižší věkové kategorie. Před začátkem sezony jsme si řekli, že 4. místo by pro nás bylo velkým úspěchem. Nakonec jsme byli ještě o jedno místo výše a stoupli si tak na pomyslnou bednu, díky bronzové příčce. Takovým dílčím úspěchem můžeme brát i skutečnost, že se nám během sezony podařilo porazit všechny soupeře a jako jediní jsme dokázali porazit i vítěze soutěže. Máme stabilizované kvalitní družstvo, které bude pokračovat i v příštím roce.

Chceme poděkovat hráčkám a trenérům za kvalitně odvedenou práci. Dále bychom chtěli ještě poděkovat všem, kdo se podílel na dopravě družstva na venkovní zápasy a všem za podporu.

Teď se vydáme na dlouhou přípravnou cestu, která by měla mít, téměř po půl roce práce, vyvrcholení v podobě úspěšně zvládnuté sezony 2017/2018, kde chceme opět bojovat o místa nejvyšší.

Sestava: Adamczyková Tereza, Bartoncová Linda, Drastichová Anežka, Guziurová Denisa, Kadlecová Petra, Kiková Tereza, Kokešová Andrea, Kubošová Jana, Kupczaková Anna, Kynclová Sandra, Lukšová Bára, Waluszczyková Brigita, Witová Eliška, Zamišková Veronika.

Trenéři: Ivan Krajča, Vojtěch Jasinski